Kututek A.S. düzenli ve spot olmak üzere komple (FTL) ve parsiyel (LTL) uluslararası nakliye hizmetleri sunuyor. Özenle seçilen taşıyıcılarla tüm dünyadaki önemli rotalara parça ve uluslararası parsiyel taşımaları güvenle transfer ederek, uluslararası taşımacılık sektörüne kalite getiriyor.

Kututek A.S. Lojistik olarak, geliştirdiğimiz teknoloji ve veri analitiğini, lojistik altyapı ve tedarik zinciri uzmanlığımızla birleştirerek uluslararası lojistik operasyonlarını kolaylaştırıyoruz.

Kututek A.S. teknolojiye paralel olarak kurumsallaşmayı ön planda tutarak amacına ulaşmıştır. Kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile yurt dışı ve yurt içi taşımacılığında en iyi imkanları sunmayı alıcı – satıcı ve işveren – iş gören memnuniyetini maksimum düzeyde tutacak şekilde hizmette en iyiyi yakalamayı amaç edinmektedir.Kendi öz varlığımız olan araçlarla Avrupa, Ortadoğu ülkelerine ve yurt içi taşımacılık gerçekleştirmektedir.Hizmete sunacağımız araçlarımız ithalatçı ve ihracatçıların taleplerine cevap verebilecek donanıma sahip olup, hasarlarını teminat altına alabilmek için , taşımalarımızın tamamı nakliye sigortası kapsamında yapılmaktadır.

Kututek A.S. kendi öz mal araçlarıyla frigo nakliye yükleriniz olan, donmuş balık, taze ve deniz ürünleri, taze ve donmuş gıda, et ve et ürünleri, ilaç ve ilaç ham maddesi, Dondurma, Unlu mamuller, Krema pasta katkı malzemeleri, Fındık, Yaş sebze ve meyve, konserve, çikolata, çiçek, süt ve süt ürünleri, Peyzaj bitkileri, Tropikal meyveler, ısı kontrolü gerektiren kimyasal ürünler ihracatı ve ithalatı yapan firmalara komple ve parsiyel frigo nakliye hizmetini tüm Türkiye, Avrupa, Türk Cumhuriyetleri ve Ortadoğu ülkelerine vermektedir.

Bitüm, inşaat sektöründe yaygın olarak kullanılan bir mühendislik malzemesidir. Bitüm ham petrolden elde edilir ve özellikle yol inşaatları, yol bakımı ve yalıtım malzemesi olarak geniş yelpazelerde kullanılır.

Termal direnç ve doğal yapıştırıcılı özelliği bitümü; çatı kaplama, temel ve bordum yalıtımı, zemin döşeme, mastikleme, boru kaplama, boya uygulamalarında kullanılmasına uygun bir inşaat malzemesi haline getirmektedir.